Hizmetlerimiz

Doğru Ortağı Seçerken

Problemlere etkili çözümler bulunmasında yeterli bilgi ve tecrübe şarttır. Daha önce belirtilen işlemlerin uygulanmaları gibi pek çok çözüm, başlangıçta açık bir şekilde görünebilir. Yalnız, ilk görünüşler sizi aldatabilir. Değişik kültürlerden gelen insanlar problemleri yorumlamak, yönetmek ve çözümlemek için değişik yöntemlere sahip olabilirler. Her ülke, ticaret yaparken kendine has iletişim, davranış ve çalışma özellikleri uygulayabilir. Bunun yüzünden, yatırımların etkili ve zamanında yerine getirilmesini sağlamak amacıyla, pek çok yabancı kuruluş yerli ortaklar aramaktadırlar. En uygun ortağı bulmak herhalde alınacak en önemli karar olacaktır. Verilen görevleri en doğru şekilde yerine getiren bir ortak ile çalışmak çok güven vericidir.

Management Services Turkey

Management Services Turkey’de, Türkiye’de olan yatırım planınızın veya kararınızın arkasındaki mantığın sağlam olduğunu ve bu yatırımın yerine getirilmesinde en doğru yöntemi tasarlayarak, sizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret etmekteyiz.

Management Services Turkey, Türkiye’deki bağlantılarını geliştirmek isteyen yabancı şirketlere ve şahıslara geniş kapsamlı yönetim danışmanlık hizmetleri vermektedir. MST, Türkiye’de bir çok sektörde uzun yıllarda kazandığı uzmanlık ve tecrübe sayesinde, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını kusursuz, güvenilir ve başarılı bir şekilde karşılamaları için, en iyi konumdadır.

MST, müşterilerine direkt hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, planlanmış hedeflere ulaşacak bir çalışmayı başarıya sağlamak için tasarlanmaktadır. Bu hizmetlerin arasında piyasa araştırma, sektör etütleri ve yatırım, günlük ticari çalışmalar ve diğer projeler ile ilgili temsilcilik hizmetleri yer almaktadır.

MST, çözüm ortaklarının işbirliği ile geniş kapsamlı hizmet sektörlerinde hizmet veren “Your Man in Turkey” web sitesinin arkasındaki kurumsal şirkettir. Bu sektörlerin arasında bilgi teknolojileri ve iletişim, çalışma ve ikamet izinleri, gayrımenkul, hukuk, insan kaynakları, mali, muhasebe, pazarlama, sağlık, sigorta, taşınma, ve turizm yer almaktadır.

MST, “Your Man in Turkey” blog web sitesine de teknik ve pazarlama desteği vermektedir.